Surowe piękno

Wbrew pozorom słowa beton architektoniczny płyty bardzo w dużej liczbie przypadków pojawiają się, natomiast nie właściwie każdy jest w stanie określić czym powinien charakteryzować się tego rodzaju produkt. Jednak spróbujmy określić kilka bardzo bardzo poważnych kwestii o ile chodzi o beton architektoniczny Kraków. Jest to mieszanka, która przeznaczona jest na nie pokryty niczym szczegół.

Przede wszystkim każda mieszanka tego rodzaju musi spełniać normy PN-EN 206, ale też spełniać niewątpliwe normy estetyczne. Normy miłe dla oka to już kwestia indywidualna dla każdego.
Co wpływa na jakość betonu architektonicznego?
Beton dekoracyjny powinien być najwyższej jakości. Dlatego także należy mieć świadomość tego co wpływa na jego jakość. A zatem są to takie czynniki jak:
– 50% wpływu na jakość posiada sposób jego wykonania
– 20% wpływu na jakość to system deskowania
– 30% wpływu na jakość to mieszanka betonowa
Oczywiście im znacznie trudniej dostępne miejsce, które posiada być pokryty betonem architektonicznym oraz dodatkowo im trudniej dojść do tego miejsca tym niestety mieszanka będzie się gorzej odpowietrzać i zadowalający efekt będzie o kilka trudniejszy do uzyskania. Wtenczas też można zastosować betonowe płyty na ścianę. Następną ważną kwestią jest odpowiednia gęstość prętów zbrojeniowych , a oprócz tego ichniejszym ilość. Należy na to także zwrócić uwagę. Ostateczną kwestią, która jest bardzo na prawdę istotna jest dobry partner w trakcie zakupu betonu architektonicznego. Wytwórnia tego produktu powinna być wyposażona w komputerowy system naważania , a oprócz tego zalegalizowane wagi. Gwarantuje to odpowiednią jakość produktu.
Więcej informacji na stronie: beton dekoracyjny.

Dodaj komentarz