Na czym polega działanie feromonów?

Feromony są substancjami, które produkowane są przez rośliny i zwierzęta. Feromony produkują takżerównież ludzie. To bajecznie delikatne substancje zapachowe, które mogą posiadać bardzo zróżnicowane działanie. W świecie zwierząt mocne feromony decydują o tym, jaką pozycję dany osobnik zajmuje w stadzie.

Mają też duży wpływ na elegancja płciową. Mogą też spełniać funkcje ochronne, ostrzegawcze i wabiące. Są one na tyle skuteczne, że zaczęto je wygenerować na skalę przemysłową.
Decyzje takie poparto licznymi badaniami, które potwierdziły, że działanie feromonów jest realnie spore i że dzięki nim postrzeganie danej osoby ma możliwość być realnie inne. W tej chwili tworzy się te substancje w celach sprzedażowych. Zwykle sprzedawane są w drogeriach i perfumeriach, gdzie lub dolewa się je do wybranych perfum lub decyzję o ichniejszym użyciu zostawia się klientowi. Wówczas on sam może stosować feromonów wówczas, gdy chce, a nie za każdym razem, kiedy wykorzystuje kupionych perfum. O tym, czy feromony są skuteczne na co dzień przekonuje się wiele osób. A te, które miały okazję doświadczyć ich funkcjonowania, nie potrafią zwykle już z nich zrezygnować. Feromony zazwyczaj mają wpływ na ichniejszym żywot zawodowe i osobiste. Jeżeli już feromony są bardzo dobrze dozowane zwykle jest to wpływ pozytywny. Takie substancje mogą mieć wpływ na atrakcyjność płciową i pozycję, jaką zajmuje się w pracy. To wyjątkowo chętnie wykorzystywane substancje przez przedstawicieli handlowych lub osoby, które w swojej pracy muszą zarządzać ludźmi. Feromony ułatwiają im to zadanie.
Sprawdź tutaj: najlepsze feromony.

Dodaj komentarz