Pomoc prawna – spółki

Kancelarie adwokackie świadczącą kompleksowe a także profesjonalne usługi w zakresie różnych dziedzin prawa, w głównej mierze prawa gospodarczego oraz podatkowego. Jeśli zatem mamy wątpliwości natury prawnej, warto zwrócić się do adwokata o pomoc.
Kancelaria adwokacka – na jaką pomoc możemy liczyć?
Przede wszystkim powinno się wyraźnie zaznaczyć, że adwokaci udzielają pomocy prawnej zarówno klientom prywatnym, jak również biznesowym, czyli przedsiębiorstwom a także spółkom.

Jest to w głównej mierze obsługa prawna dotycząca analizy oraz weryfikacji dokumentacji firmowej. Dodatkowo, adwokaci odpowiadają także za zakładanie spółek poznań. Warto dodać, że profesjonalna pomoc prawna jest też niezbędna w procesie upadłościowym firmy, jak też przy upadłości konsumenckiej. Kancelarie adwokackie reprezentują swoich klientów przed urzędami, jak również sądami wszystkich instancji. W związku z tym występują w imieniu klienta także przed urzędem skarbowym. W dodatku, adwokaci, którzy specjalizują się w prawie że podatkowym, oferują nie tylko doradztwo, ale również występowanie w konkretnych sprawach podatkowych, między innymi takich jak ulga ip box. Jest to preferencja podatkowa, która pojawiła się w przepisach podatkowych 1 stycznia 2019 roku. W myśl jej zapisów w sytuacji działalności badawczej i rozwojowej można ubiegać się o preferencyjne warunki podatkowe, czyli 5% podatku dochodowego. Należy natomiast pamiętać, że ulga ipbox obłożona jest wieloma warunkami, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej.

Zobacz także: ip box.

Dodaj komentarz