Cienie pod oczami

Oprawa oczu bardzo mocno wpływa na wygląd całej twarzy. Jeżeli mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu, to twarz może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Jeżeli włosy są ciemne, a rzęsy i brwi bardzo jasne, to może to wyglądać nawet karykaturalnie.

Wówczas polecana jest henna pudrowa Skierniewice. Dzięki takiej hennie można bardzo szybko przyciemnić brwi i rzęsy w bardzo prosty i tani sposób.
Oczywiście efekt nie będzie na stałe, ale co najmniej przez kilka tygodni będzie się można cieszyć znacznie ciemniejszą oprawą oczu. Dziewczyna, która wykona taką hennę, nie będzie się musiała tak mocno malować, natomiast jej wygląd będzie zdecydowanie lepszy. Brwi Skierniewice naprawdę wpływają na wygląd twarzy. Jeżeli już brwi są bardzo słabo zaznaczone, to twarz wygląda bajecznie dziwnie. Mocniejsze zaznaczenie brwi w tej samej chwili sprawia poprawę rysów twarzy. Twarz wygląda na bardziej wyraźną i jednocześnie na bardziej piękną. Poprawa zarysu jest możliwa poprzez wykonanie henny albo makijażu permanentnego. Henna Skierniewice jest z całą pewnością tańsza i szybsza w zrealizowaniu, ale efekty utrzymują się krócej. A przy tym za pomocą henny nie możemy odtworzyć braku włosków. Jeżeli brwi były zbyt mocno wyregulowane, to henna nic nie pomoże. Przyciemni jedynie te włoski, które mamy. W takiej okoliczności lepszym rozstrzygnięciem byłby makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi możemy dorysować włoski, jakich nie mamy i z całą pewnością zaostrzyć rysy twarzy. Wtedy twarz będzie wyglądała nie gorzej i ograniczymy także czas potrzebny na codzienny makijaż.
Zobacz również: henna skierniewice.

Dodaj komentarz