Wypożyczenie samochodu bez sprawdzania bik

Na rynku działają firmy, które oferują wynajem pojazdów bez sprawdzania historii kredytowej klienta, bez względu czy jest to klient indywidualny czy również firma. Nie ulega wątpliwości, że auto bez bik to bardzo dobre rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy są np wpisani do krajowego rejestru dłużników i nie mają szans zyskać wsparcia finansowego ze strony instytucji bankowej.
Wynajęcie auta a historia kredytowa?
Niewątpliwie wynajęcie samochodu na długi czas bez sprawdzania historii kredytowej, a zatem zweryfikowania na przykład negatywnych wpisów w BIK, to sposób dla wszystkich zadłużonych, którzy potrzebują auta bądź to na co dzień, bądź do pracy.

Jest to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, a zatemej osób, które potrzebują auta na co dzień, jak także do klientów biznesowych, a zatem firm czy spółek działających w różnorakich branżach, na przykład w branży transportowej czy budowlanej, gdzie odpowiednie samochody dostawcze są fundamentem działalności. Jak się więc okazuje, samochód na abonament to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno osoby potrzebujące samochodu na przykład do pracy, jak też firmy, które muszą dysponować fachową flotą aut. Pamiętajmy o tym, że jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim osobom zadłużonym, jak też firmom, które mają negatywne wpisy w BIK. Taki wynajem długoterminowy to też sposobność wykupu auta po zakończeniu umowy. Nie jest to natomiast warunek obligatoryjny, dlatego z tej możliwości można korzystać lub również nie.

Zobacz także: samochód na abonament.

Dodaj komentarz