Jak wysokie może być odszkodowanie z NNW?

Czy w każdym momencie trzeba nam się odszkodowanie z tytułu polisy OC? Jeśli jesteśmy poszkodowani w wypadku drogowym, to tak. Kiedy wypadek powstał za naszą przyczyną, to taka polisa nie daje nam nic.

Ona pokrywa koszty naprawy samochodów, które oprócz nami w wypadku brały udział. Poza tym odszkodowanie z OC ma możliwość także zostać wypłacone, kiedy adekwatny agent postara się o to, ażeby było ono wyższe niż przewiduje to ubezpieczyciel. Taka pomoc jest , a dodatkowo bardziej popularna i korzysta z niej wielu uczestników wypadków. Najczęściej takie wypadki posiadają poważny charakter.
Do nich zwykle wzywana jest policja i pogotowie. Przy takich kolizjach zazwyczaj koniecznie trzeba spisać oświadczenie powypadkowe. Takie pisma muszą zostać zredagowane przez osobę, która była sprawcą wypadku, bo na jego bazie zaczynają się procedury, które zapewniają odszkodowanie z OC i odszkodowanie z NW. W takich nieprostych sytuacjach bardzo w znaczącej liczbie sytuacji na miejscu wypadku zjawiają się także agenci, którzy zajmują się odszkodowaniami z tytułu polis dodatkowych. Ichniejszym pomoc w wielu sytuacjach okazuje się niezbędna, bo są oni w stanie wywalczyć dużo większe odszkodowania niż te, na które liczą poszkodowani. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC jest bezpłatna do czasu zanim odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Dopiero, kiedy poszkodowani uzyskają świadczenie, świetny procent trafia do agenta. Dlatego zazwyczaj agenci tacy podejmują się jedynie tych spraw, które mogą zakończyć się przysądzeniem odszkodowania, o które posiadają się starać. Takiego agenta można wyszukać również poświęcając własny czas.
Polecana strona: szkody komunikacyjne.

Dodaj komentarz