Doskonały sposób na przetestowanie oprogramowania

Priorytetowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on umożliwia codzienne księgowanie wszystkich faktur oraz innych dokumentów. W teraźniejszych czasach na naszym rynku można znaleźć kilka świetnych skryptów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu tylko tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto więc wcześniej z dużą uwagą sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków inwestycyjnych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest całkowicie bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to z całą pewnością wystarczający czas, aby z dokładnością sprawdzić konkretny program księgowy i wycenić, czy jest on warty waszych środków inwestycyjnych. Warto zatem korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo kodu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania kodu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego kodu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych skryptów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się jednakże ogromną popularnością pomiędzy księgowych, gdyż daje możliwość na szybką i efektywną pracę. Posiada też bardzo prosty interfejs, dzięki czemu nawet mało doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego programu.
Polecamy: Demo Comarch ERP Optima.

Dodaj komentarz